Apie mus

Esame šeima, vyras ir žmona. Šeima mums yra didžiausia vertybė, galbūt todėl mes fotografijose stengiamės perteikti emociją, jausmą, artumą. Stengiamės, jog žiūrint nuotraukas klientai pamatytų ne tik gražius žmones, bet ir dar kartą išgyventų emocijas, kurias patyrė.

Dabar esame čia kaip Fotogracija, dar vienu mūsų vaiku, kurį auginame, puoselėjame jau ilgiau kaip dešimtmetį. Taigi, esame komanda ne tik šeimoje, bet ir fotografijoje.

Fotografė Miglė – esu meniškas ir kūrybiškas žmogus, visada einu ieškojimo ir tobulėjimo linkme. Dažniausiai fotografuoju būdama arti, noriu įamžinti mimiką, akis, šypseną ir viską kas susiję su emociją.

Fotografas Darius – erdvė, aplinka ir Jūsų kūno kalba – tai ką stengiuosi įmžinti. Visada ieškau įdomaus, nematyto, unikalaus kadro.

Esame skirtingi, bet siekiame vieno tikslo, nudžiuginti savo klientus. Kiekviena fotosesija mums suteikia neapsamokai daug gerų emocijų. Dėl Jūsų ir savęs pačių nuolat tobulinamės ir kuriame Jūsų istorijas su jau nemažu bagažu praktikos.

Email: fotogracija@yahoo.com
Phone: +370 61578 438